© 2018 by Cesa Alüminyum.

Çelik Takviyeli Korkuluk Sistemleri

4,5 mt ye Kadar Dikmesiz Korkuluk 

ALUSTEEL

R80 ÇELİK TAKVİYELİ KORKULUK SİSTEMİ

Bazalı Sistem  Estetik ve Sağlam
Baza Sürekli Olarak Montaj Yapılır

ALUSTEEL

R90 BAZALI SİSTEM

Cephe sistemi içerisinde sadece yatayda veya düşeyde kapak profili kullanılarak farklı etkiler elde etmek mümkündür. Görsel isteklere göre farklı kesit ve formda kapak profili kullanılabilir. Yarı kapaklı sistemler içerisinde de kanat uygulaması yapılması mümkündür.

YARI KAPAKLI CEPHE

01/19 - 01/23

Cephe sisteminde dıştan bakıldığında alüminyum profil görülmeyip, tümüyle cam görünümü oluşturulmaktadır. Camlar arasındaki fuganın genişlik ve derinlikleri mimari ve statik gerekliliklere bağlı olarak farklı ebatlarda çözülebilmektedir. İki cam arasındaki fugalarda silikon dolgu veya fitil fuga ile alternatifleri seçilebilir. İstenildiğinde, modüllerin içine kanat profili uygulaması yapılarak gizli kanat mekanizmaları

From:

SİLİKON CEPHE

01/19 - 01/23

Binaların dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş “yangına dayanıklı” (tutuşmaz) Renkler standart olarak % 30 parlaklıktadır. Mimari tercihe göre % 30 ile % 80 arası parlaklıkta üretim mümkündür. Kompozit levha kaplama arkasına, duvar önüne, taşyünü ve buhar dengeleyici uygulaması ile ısı yalıtımı sağlanmaktadır. 2 veya 3 mm kesitli boyalı alüminyum levhalar ile kaplamalar yapmak da mümkündür.özellikli alüminyum kompozit levha ile yapılan kaplama çeşididir. Standart üretim ölçülerinin yanı sıra isteğe bağlı özel ölçülerde, boyalı yüzeyi yüksek dayanımlı koruma filmi ile kaplanmış ürünler kullanılır. Solid, Metalik, Sparkling (simli), Doğal Taş ve Ahşap Desenli renk seçenekleri mevcuttur. 

From:

KOMPOZİT PANEL KAPLAMA

01/19 - 01/23

Isı yalıtımlı profil. Bu tür profilini ısı yalıtımı yüksek standartlara göre yapılır ve pencere yapımında cam paketinde farklı kalınlığında cam kullanılmaktadır. Isı izolasyon malzemesi olarak genellikle etilen, propilen, naylon gibi malzeme çeşitleri kullanılır. Bu tür profilden pencere genellikle apartman, müstakil ev veya ofis gibi oturulur yerlerde kullanılmaktadır. Isı yalıtımını daha sağlam olması için izolasyon bandı da yer almaktadır.

From:

ALÜMİNYUM DOĞRAMA ISI YALITIMLI