SİSTEMLER

Modern mimari yapının önemli bir parçası olan giydirme cephe sistemlerimiz ile prestijli bir yapı görünümü oluşturmaktayız. Giydirme cephe sistemlerinin yapımında ekibin tecrübeli, gerekli bilgi ve beceri donanımına sahip olması oldukça büyük önem arz etmektedir. Çünkü yapının doğru hesaplamalar ile oluşturulması ve hesaplara uygun bir şekilde uygulamanın yapılması gereklidir.

Cesa alüminyum olarak alanında uzman mimar, mühendis ve teknik personelimiz ile bir çok büyük projenin giydirme cephe işlemlerini başarıyla tamamladık.

GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ

Modern Ofis Binası
ALUSTEEL KORKULUK SİSTEMLERİ

Mekanlarınıza şıklık, dolgunluk ve artı değerde bir yatırım katan cam korkuluklar, birçok modele sahip olmakla birlikte oldukça şık detay çizgilerine sahiptir. Ancak bu modern ve şık bir görünüme erişmek sanıldığı kadar da kolay değildir. Camı mekanınıza artı değer katabilecek bir görünüme getirebilmek çok ustaca hesaplanmış özel detaylara sahiptir. “Cam Korkuluk Detayları”, her proje için olağanüstü bir öneme sahiptir. Kullanılacağı alandan kullanım amacına kadar birçok önemli unsurun birleşmesiyle karar verilen korkuluk modelleri, istediğiniz tasarıma birçok detayın bir arada doğru kurgulanmasıyla ulaşır.

 

 

Modern ev
Modern ev
KAPI VE PENCERE SİSTEMLERİ

Cesa Alüminyum olarak alanında uzman ekibimizle ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilecek, kapı ve pencere çözümlerimizi projelendirebilmekteyiz. Bu bağlamda; ısı yalıtımlı, ısı yalıtımsız, sürme, otomatik kaytar ve ofis bölmeli sistremlerimiz ile yanınızdayız. 

IŞIKLIK SİSTEMLERİ

Gökyüzüyle aranızdaki çatıyı tek bir dokunuşla kaldırın.İstediğinizde çatınızı açabilir yada kapatabilirsiniz. Kışın yağmur,kar ve rüzgarı dışarda bırakabileceğiniz,yaz aylarında ise güneşin tadını doyasıya çıkartabileceğiniz bir yaşam alanına sahip olmaya ne dersiniz? Bahçe ve teraslarınızı mevsime uygun olarak kullanabilmenin tadını çıkarın.

Cam tavan
Kırmızı Kapı ile Ev

İstanbul, Beylikdüzü, Yakuplu Mah.

Birlik Cad. Beysan San. Sit.Beyport Plaza, 3/4

 

info@cesaalm.com

GSM : +90 532 253 73 18

Te     l:  0 212 422 06 34

Fax   : 0 212 422 06 35

  • Siyah Facebook Simge
  • Siyah LinkedIn Simge
  • Black Google+ Icon
  • Siyah Heyecan Simge
  • Siyah YouTube Simgesi

İLETİŞİM

© 2018 by Cesa Alüminyum.

GİYDİRME CEPHE SİSTEMLERİ

CESA ALÜMİNYUM