CESA ALÜMİNYUM

Cesa Alüminyum Tuncay Bakır liderliğinde 30 yılı aşkın süredir; profesyonel ekibi, ekonomik ve estetik görünümlü tasarımları ile birçok büyük projeye imzasını atmıştır. Alusteel markası ile de tasarımlarına farklı bir boyut kazandırmıştır. Estetik ve ekonomiyi sistemlerinde bir arada sunan Cesa; cam balkon ve alüminyum korkuluk sistemlerinin tasarım, projelendirme, üretim ve uygulama hizmetlerini müşteri memnuniyeti esas alarak sunmaktadır.

AR-GE

Teknolojinin gelişimi ile birlikte ürünlerin geliştirilmesi birçok ihtiyaca aynı ürünün estetik bir görünümle cevap vermesi önem kazanmıştır. Bu bağlamda Cesa Alüminyum bünyesinde konumuz ile ilgili tüm çalışmaları yakından takip etmekteyiz. Aynı zamanda uzman mimar, mühendis ve teknik personellerden oluşan ekiplerimiz ile ürünlerimiz için işlevsel şık tasarımlar tüm testleri yapılarak hizmete sunulmaktadır.

TASARIM

Tasarım çalışmalarımız ile müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarına yanıt verecek aynı zamanda estetik bir görünüm kazanmış ürünler sunmak birincil amacımızdır. Ürünlerimizin bütün detaylarını müşterilerimiz ile görüşüp, projelendirme çalışması yapıyoruz. Bu bağlamda istenilen ölçü, özellik ve görünümde tasarımları yapıp, müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Hayal ettiği mekanların boyut kazandığını görmek müşterilerimiz ve bizler için büyük mutluluk kaynağıdır. Bu bağlamda tasarımlarımızın müşterilerimizin isteklerine yanıt vermesi öncelikli hedefimizdir.

PROJELENDİRME

Sektörümüzde her bir çalışmanın farklı ölçü, yapı malzemesi ve konumlandırılması bulunmaktadır. Bu bağlamda montaj sırasında herhangi bir aksaklık olmaması bağlamında projelendirme çalışmalarımızda hassasiyetle çalışmaktayız. Uzman mimar, mühendis ve teknik personel ile konsept projeler üzerinden tüm statik hesaplamalar yapılarak uygulanabilirliği çalışılmaktadır. Çalışılacak projenin tüm noktasal detayları teodolit, nivo ve total station ile ölçülüp bilgisayar ortamına aktarılır. Proje departmanımız, bu veriler doğrultusunda projeye en uygun ürünler üzerine tüm küçük parçaları, aksesuarları dahil bir şekilde çalışarak müşteriye sunar. Müşterinin memnuniyeti, projenin uygulanabilirliği göz önüne alınarak hazırlanan çalışmalar en makul fiyatlara estetik bir görünüm çerçevesinde gerçekleştirilir.

MONTAJ

Hayal edilen ürünlerin istenilen şekilde boyut kazanması için montaj çalışmalarına büyük önem vermekteyiz. 150 kişilik sabit montaj personelimiz; uzman mimar, mühendis ve teknik personelden oluşmaktadır. Onaylanan detaylara uygun bir şekilde hazırlanan tüm parçaların eksiksiz bir biçimde yapıya eklenmesi konusunda hassasiyetle çalışılmaktadır. Montaj çalışmasında her birinin detayları önceden sunulan, tüm sağlamlık ve güvenlik testleri yapılarak hazırlanmış aksesuar ve aksanlarımız titizlikle yapılara eklenmektedir.

Montaj çalışmaları sırasında iş güvenliği ve sağlığı konusunda eğitimli uzman personelimiz tüm güvenlik önlemlerini eksiksiz bir şekilde uygulamaktadır. Uygulamalar sırasında ölçülendirme ve mevcut cephe tespit çalışmalarını, en son teknolojiye sahip makina ve ekipmanlar kullanılarak, konusunda deneyimli personeller ile yapmaktadır.

Ekibimiz

14449735_10154145443027763_7803938062744
Tuncay Bakır

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

tuncay@cesaalm.com

Tel: 0532 253 73 18

Ender GÜNGÖR

Koordinatör

ender@cesaalm.com

Tel: 0 532 762 30 70

zeki bey_düzenlendi.jpg
Zeki Cinek

Satıs Pazarlama

info@cesaalm.com

Tel: 0544 393 70 90

© 2018 by Cesa Alüminyum.