© 2018 by Cesa Alüminyum.

CESA ALÜMİNYUM 

30 Yıllık tecrübe ve birikimle proje ve arge çalışmalarına Şirket Sahibi Tuncay Bakır liderliğinde devam etmektedir.

ALUSTEEL 'markamızla Korkuluk sistemlerine Yeni bir boyut kazandırmış bulunmaktayız . Estetik ve Ekonomi Bir Arada Sistemlerimize uygulanmıştır. 

CAM BALKON : BKS CAM BALKON  Sistemlerini Kendi bünyemizde uygulayan En büyük Firmalardan Biriyiz 

AR-GE :

AR-GE Departmanı konusunda deneyimli ve uzman mimar,mühendis ve teknik personelden 

oluşmaktadır. Her gün gelişen ve kendini yenileyen teknolojiye uyum sağlamak için araştırmalar ve yeni ürünlerin testleri yapılmaktadır.

TASARIM:CESA ALÜMİNYUM olarak olarak uzman ve deneyimli kadromuz ile çağdaş ve modern tasarımlar yaratıp, bunları ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi şekilde projelendirmekteyiz.

Bizler için müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Bu yüzden bir projeye başlamadan önce, istenilen proje ile alakalı tüm detayları, müşterilerimizin talep ve isteklerini anlamak bizler için önemlidir.

İhtiyacımız olan tüm bilgileri temin ettikten sonra, müşterilerimizin talep ve isteklerini göz önünde bulundurarak, onların ihtiyaçlarına cevap verebilecek tasarımlar yapmak projelerimizi şekillendiren en önemli kriterlerimizdendir.

Bu ayrıntılar hakkında bilgi sahibi olduktan sonra hayalinizdeki mekanları canlandırıp projelendirmek bizler için başarılı ve doğru bir projenin anahtarı olmaktadır.

PROJELENDİRME :

Kendi bünyemizde bulunan mimar ve mühendisler tarafından yapılmaktadır. Konsept projeler üzerinden çalışmalar yapılmakta olup, projelerin uygulanabilirliği ve statik hesapları konusunda çalışmalar yapılmaktadır. Projelerin çözümleri yapılmakta olup parça parça  tüm detaylar çıkarılmaktadır. Projelerinizi bina ve mimarinize en uygun çözümlerle, en makul fiyatlara tekabül edecek olan ürünleri kendi bünyemizde çözmekteyiz.

Belirlenen projenin tüm noktasal detayları teodolit, nivo ve total station ile ölçülüp bilgisayar ortamına aktarılır.

Proje departmanımız, bu veriler doğrultusunda belirlenen tasarımı en uygun şekilde detaylandırır

MONTAJ :

150 Kişilik sabit montaj personeli, mimar, mühendis ve teknikerlerimiz ile projelerinizi en hızlı ve detaylara uygun şekilde yerine uygulamasını yapmaktayız. Yurtiçi ve Yurtdışında gerekli şartlar oluştuğu taktirde uygulama yapılabilmektedir.

Onaylanan detaylara uygun yapılan imalatların, yine onaylanan detaylara uygun montajının yapılması ve projenin iş programına göre tamamlanması için gerekli organizasyon ve kontrolleri sağlanmaktadır.

Ölçülendirme ve mevcut cephe tespit çalışmalarını, en son teknolojiye sahip makina ve ekipmanlar kullanarak, konusunda deneyimli personelleri ile yapmaktadır.

Montajın tüm aşamaları saha ekip şeflerimizin kontrolleri altında ve iş güvenlik kurallarına bağlı kalınarak yürütülmektedir.

Ekibimiz

14449735_10154145443027763_7803938062744
Tuncay Bakır

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

tuncay@cesaalm.com

Tel: 0532 253 73 18

Ender GÜNGÖR

Koordinatör

ender@cesaalm.com

Tel: 0 532 762 30 70

zeki bey_düzenlendi.jpg
Zeki Cinek

Satıs Pazarlama

info@cesaalm.com

Tel: 0544 393 70 90