Project no.4 : Cam Balkon Sistemleri

Sistemde cam paneller taşıyıcı kanat profiline polimer bazlı ithal yapıştırıcılarla yapıştırılmakta olup doğa şartlarından dolayı deformasyona uğramamaktadır.Ayrı yataklarda çalışan üzeri polyemid kaplamalı rulmanlı, çinko nikel alaşımlı tekerleri sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı sağlar.

 

Rüzgar, toz ve yağmuru engeller, sağladığı ısı ve ses yalıtımı sayesinde evinizde daha sıcak ortamlar yaratır.Sert iklim koşulları altında bile son derece güçlü tasarımı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla kullanılır.Glasstech cam balkonda temperli camlar kullanılır. Bu sayede cam dayanıklılığı daha da artırılarak güvenliğiniz garanti altına alınmıştır.

Alttan ve üstten çalışma teknolojisiyle daha geniş ve yüksek mekanlarda sorunsuz, rahat kullanım olanağı sağlar.Sistemde Glasstech cam balkona özel yüksek rüzgar şiddetine dayanıklı alüminyum profiller, tekerler ve aksesuarlar kullanılır.Cam kalınlığı binalarınızın özelliğine göre 8 mm veya 10 mm olarak uygulanabilir.Sürgülü tasarımı sayesinde her türlü balkona uygundur.

© 2018 by Cesa Alüminyum.

Cesa Alüminyum | Cam Balkon Sistemi

Sistemde cam paneller taşıyıcı kanat profiline polimer bazlı ithal yapıştırıcılarla yapıştırılmakta olup doğa şartlarından dolayı deformasyona uğramamaktadır.